Buradasınız :
Türkçe
English
Cumartesi, 26.09.2020
08.05.17 | 15:32 zaman: 3 Yıl

GÜKAM'DAN TSO KADIN KURULUNA ZİYARET

 

Merkez müdürümüz Prof.Dr.Reyhan Ayşen WOLFF , beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Yrd.Doç.Dr.Esra Gökçen KAYGISIZ  ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti.

Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Reyhan Ayşen WOLFF “Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun başarılı çalışmalarını beğeni ile takip etmekteyiz. Amacımız bundan sonra işbirliği faaliyetleri içerisinde çalışmalar yapmak ve projeler üretmek, bu kapsamda hazırlanan Avrupa Birliği projelerinde de birlikte çalışmayı çok isteriz, konusunda uzman arkadaşlarımızın da desteği ile başarılı işlere imza atabileceğimiz düşüncesindeyim” dedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı Türkan HOCAOĞLU ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Üniversite-Sanayi işbirliğinde gerçekleştirilen çalışmaların içerisinde yer almak bizi çok gururlandırıyor ki bu zamana kadar birlikte çok güzel işler yaptık. Bundan sonra da sizlerin destekleri ve katılımları ile çalışmalarımıza devam etmekten mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.